PİNA ORMAN ÜRÜNLERİ

1985 yıllarında daha öncesinde ortaklıklarla yaptığımız ahşap ambalaj ve kerestecilik işlerine, 1996 yılından itibaren kendi fabrikamızda aile şirketi olarak devam etmeye başladık.

2.000 m2 açık ve 2.000m2 kapalı alan üzerinde toplam 4.000 m2 alan üzerine kurulu olan fabrikamızda, sanayide mamul stoklama ve nakliyede kullanılan her türlü palet ve ahşap ambalaj işi yapmaktayız.

İzmir'in sanayide öncü bir çok kurumsal firmasına, üretimde kalite ve müşteri memnuniyeti ön planda tutularak, 60 kişiden oluşan deneyimli idari ve teknik personelimizle hizmet vermekteyiz.

Yıllık 105.000 metreküp çam tomruk işlenen fabrikamızda, 10 adet çakım tezgahı üzerinde en son teknoloji havalı çakma tabancaları ile günlük 3.000 adet palet üretmekteyiz.

Fabrikamızda en son teknoloji kullanılarak kurulan fırınımızda, T.C. Tarım Bakanlığı Koruma ve Kontrol Genel Müdürlüğü’nün, HT 095 Ahşap İşaretleme izin belgesiyle, yurtdışına gönderilen tüm paletlere ısıl işlem ve ahşap fırınlama işlemi yapılmaktadır.

Sektörümüzde ciddi ve istikrarlı çalışmalarımız sayesinde tüm müşterilerimizin güvenini kazanan firmamızın misyonu, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, beklentilerin üzerinde hizmet sunmak ve bugüne kadar süren 35 yıllık süreçte hak ederek kazandığımız ticari itibarımızın devamını sağlamaktır.